Popis seminářů

Tajné nauky tibetské

Seminář zaměřený na zvládnutí meditačních technik Tajných nauk tibetských. Soustava tibetské mystiky rozhodně není náhodná. Má svůj pevný řád a směr, kterým se mystik na cestě může řídit. O tom, že má efektivní výsledky, jistě nelze pochybovat. Zvládnutí těchto technik Vám pomůže dosáhnout vnitřního klidu, resp. ponoření se do svého středu, přičemž pročistí Váš energetický systém na všech úrovních, včetně emocionálních zátěží. Vřele doporučuji. Odzkoušela jsem před 23 lety a stále používám a ti kteří jej absolvovali také.

Duchovní (sebe)obrana

Inovovaná verze oblíbeného semináře „Techniky práce s energií“, kde jsme se učili čistit auru, čakry a různé životní situace, rozšířený o nové techniky: jak chránit sebe i náš majetek proti zneužití, manipulaci či přímo proti duchovním útokům. Je dobré tyto techniky znát a být na vše připraven. Naučný seminář.

Požehnaná hojnost

Inovovaná verze oblíbeného semináře „Energie toku peněz“, kde jsme se učili chápat smysl a podstatu peněz či majetku a čistit naši mysl od myšlenkových vzorů, které nám bránily dosáhnout úspěchu. Nyní obohaceno o nové techniky vizualizace, zhmotňování a meditace. Velmi účinné. Hojnost je součástí každého z nás.

Andělský seminář

Budeme společně procházet a poznávat andělskou říši v jejich rozličných úrovních, přivoláme si svého anděla strážného, budeme se léčit a čistit za pomoci andělů, kteří čekají až je oslovíme a rádi nás naplní svou energií a láskou. Prožitkový seminář.

Tarot a praktická intuice

Vykládání z karet není žádná věda, nýbrž spoléhání se a důvěra v intuici. Proto budeme hledat a objevovat naše vlastní intuitivní schopnosti, které pak „s pokornou drzostí“ uplatníme v praxi čili nejen při výkladu z karet. Hravý seminář.

Reiki

Práce s univerzální a všeprostupující vesmírnou a léčivou energií. Základní postupy léčení pomocí této energie a našich rukou. Kde a kdy a jak použít. Závěrem budete zasvěceni (propojeni s tokem této energie) a samozřejmě dostanete certifikát o absolvování a praktickém zvládnutí nauk tohoto semináře.

Upozornění:
Některé metody použité v jednotlivých seminářích se mohou částečně prolínat, jelikož „vše souvisí se vším“. Součástí seminářů je práce s vizualizací, energií, relaxace. Kdo si myslí, že „neumí“, se naučí, resp. objeví, že umí.